PAŻP
 

   lloyd_logo

Najnowsze Informacje


2014.10.31, 13:55

Wizyta Dyrektora Generalnego EUROCONTROL w PAŻP
zdj

28 października br. Pan Frank Brenner, Dyrektor Generalny Europejskiej Organizacji Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej (EUROCONTROL) złożył roboczą wizytę w siedzibie Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

więcej >>

2014.10.10, 10:11

Konkurs portalu pasazer.com: Poznaj PAŻP od kuchni
zdj

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się Państwo jak wygląda praca kontrolerów ruchu lotniczego? Jeżeli tak to zapraszamy do nowego konkursu Pasazer.com, w którym nagrodami są trzy podwójne zaproszenia do Centrum Kontroli Ruchu Lotniczego w Warszawie.

więcej >>

2014.10.07, 14:03

Główna pomoc nawigacyjna dla radomskiego lotniska zbudowana.
zdj

6 października 2014 r., radomskie władze samorządowe zwiedziły świeżo ukończoną inwestycję PAŻP w Porcie Lotniczym Radom: radiolatarnię kierunkową DVOR/DME, główną pomoc nawigacyjną dla najnowszego mazowieckiego lotniska.

więcej >>

2014.10.06, 11:33

Nowa era w działalności PAŻP
zdj

Po zakończeniu dynamicznego procesu tworzenia konsorcjum B4 (PAŻP, ANS CR, Oro Navigacija, LPS SR), konsultowania obszarów zainteresowania oraz nawiązywania współpracy z ośrodkami naukowymi i podmiotami prywatnym, zajmującymi się prowadzeniem prac badawczych i rozwojowych w branży lotniczej 30 września br. przedstawiciele Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, w imieniu Konsorcjum i podmiotów z nim stowarzyszonych, złożyli w Brukseli wniosek aplikacyjny o przyjęcie do struktur SESAR Joint Undertaking (SJU).

więcej >>