Logo Niepodległa
Logo PANSA
A A A      
 
English version Kontakt    
zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka

Airspace Strategy for Poland POLFRA O Film o PAŻP
Film o Podziale Polskiej Przestrzeni Powietrznej
Warsztaty

Drony ASM1
Strona projektu - Rozwój infrastruktury państwowego organu zarządzania ruchem lotniczym


Logo CEF

Najnowsze Informacje

2011.12.22, 07:47

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne

zdj

Szanowni Państwo,
Po raz czwarty składam Państwu Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne w imieniu pracowników Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i własnym.

Są one zawsze doskonałą okazją do tego, aby w ciepłej atmosferze tych Świąt przypomnieć, że przyjaciele polskiego lotnictwa i użytkownicy polskiej przestrzeni powietrznej wspólnie realizują marzenie o lataniu, które dla większości z nas stało się również sposobem na życie i codzienną pracą.

W kończącym się roku 2011 razem wiele dokonaliśmy. Pozwólcie Państwo, że nie wyliczę wszystkich wydarzeń o doniosłym znaczeniu dla lotnictwa, ale podkreślę, że po raz kolejny kończymy ten rok bezpiecznie, bez wypadków spowodowanych w obszarze żeglugi powietrznej. Jest to bez wątpienia sukces użytkowników przestrzeni powietrznej oraz tych wszystkich, którzy z ziemi zabezpieczają ruch statków powietrznych i właściwe separacje.

Odpoczywając zasłużenie w czasie zbliżających się Świąt będziemy mogli przygotować się na to, co przed nami w 2012 roku, roku ważnym zarówno dla naszej Agencji, jak i dla kraju. PAŻP w tym egzaminie 2012 roku, jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej będzie uczestniczyła i jestem przekonany, że podołamy temu wyzwaniu.

Niezależnie od tego, ile nowych wyzwań stanie przed PAŻP w Nowym 2012 roku wierzę, że naszą pracą i zaangażowaniem sprawimy, że wasza – użytkowników przestrzeni i odbiorców naszych usług - ocena naszej pracy będzie pozytywna. Zapewniam, że PAŻP będzie starała się jeszcze pełniej dbać o komfort i bezpieczeństwo ruchu lotniczego, co przełoży się na wygodę i punktualność podróży naszych klientów.

Składając Państwu, przyjaciołom polskiego lotnictwa i użytkownikom polskiej przestrzeni powietrznej, życzenia wszelkich sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej w 2012 roku, pragnę równocześnie podziękować Wszystkim Państwu za życzliwość, jaką darzycie Agencję, a moim Koleżankom i Kolegom z PAŻP za ich pracę, dzięki której mogę powiedzieć, że Polska Agencja Żeglugi Powietrznej w mijającym roku sprostała stawianym przed nią wyzwaniom.

Z góry dziękuję Wam wszystkim, użytkownikom polskiej przestrzeni powietrznej oraz pracownikom branży lotniczej, za zaangażowanie w budowę godnej zaufania instytucji europejskiej, której cele i zamierzenia na 2012 rok postaramy się wspólnie realizować,

Krzysztof Banaszek,
Prezes PAŻP
powrót