Logo Niepodległa
Logo PANSA
A A A      
 
English version Kontakt    
zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka

Airspace Strategy for Poland POLFRA O Film o PAŻP
Film o Podziale Polskiej Przestrzeni Powietrznej
Warsztaty

Drony ASM1
Strona projektu - Rozwój infrastruktury państwowego organu zarządzania ruchem lotniczym


Logo CEF

Najnowsze Informacje

2010.12.23, 07:16

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne

zdj

Szanowni Państwo, Życzenia Bożonarodzeniowe i noworoczne zawsze są doskonałą okazją do podsumowań tego, co za nami i opisania wyzwań stojących przed nami.

Za nami są wydarzenia o doniosłym znaczeniu zarówno dla naszej Agencji, jaki i dla kraju a nawet kontynentu. PAŻP w tych wydarzeniach aktywnie uczestniczyła. Pozwolę sobie wymienić choćby: europejski kryzys związany z wybuchem islandzkiego wulkanu, pogrzeb Pary Prezydenckiej na Wawelu czy wrześniowe przeniesienie stołecznego ruchu lotniczego na łódzkie lotnisko.

Składając Wam wszystkim życzenia wszelkich sukcesów w życiu osobistym i w pracy zawodowej w 2011 roku, pragnę równocześnie podziękować Koleżankom i Kolegom z PAŻP za ich pracę, dzięki której mogę powiedzieć, że Polska Agencja Żeglugi Powietrznej w mijającym roku pokonała przeszkody i sprostała stawianym wyzwaniom.

Niezależnie od tego, ile nowych wyzwań stanie przed PAŻP w Nowym 2011 roku wierzę, że naszą pracą i zaangażowaniem sprawimy, że PAŻP będzie jeszcze pełniej dbałą o komfort i bezpieczeństwo podróży naszych klientów oraz o rozwój naszego miejsca pracy.

Z góry dziękuję Wam wszystkim, użytkownikom polskiej przestrzeni powietrznej oraz pracownikom branży lotniczej za zaangażowanie w budowę godnej zaufania instytucji europejskiej, której cele i zamierzenia na 2011 rok postaramy się wspólnie realizować,

czego sobie i przede wszystkim Wam szczerze życzę.

Pozostając z poważaniem,
Krzysztof Banaszek
powrót