Logo Niepodległa
Logo PANSA
A A A      
 
English version Kontakt    
zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka

Airspace Strategy for Poland POLFRA O Film o PAŻP
Film o Podziale Polskiej Przestrzeni Powietrznej
Warsztaty

Drony ASM1
Strona projektu - Rozwój infrastruktury państwowego organu zarządzania ruchem lotniczym


Logo CEF

Najnowsze Informacje

2012.11.12, 08:53

Ogólnopolski Test Lotnisk "Przyjazne Lotnisko 2012"

zdj

W piątek 9 listopada 2012 r. w siedzibie PLL LOT, w trakcie uroczystej gali nadano honorowe tytuły w Ogólnopolskim Teście Lotnisk "Przyjazne Lotnisko 2012".

Gratulujemy zwycięzcom wyłonionym w procesie oceny lotnisk przez pasażerów i ekspertów, którymi zostały lotniska we Wrocławiu i Rzeszowie. Przy tej okazji dziękujemy naszym lotniskowym partnerom za dobrą współpracę ze służbami ATM/CNS zapewnianymi przez PAŻP.

Różnice w ocenie poszczególnych lotnisk były niewielkie, co świadczy o coraz lepszym stanie polskich lotnisk, który jest dostrzegany przez pasażerów.

PAŻP reprezentowana była na Gali przez Prezesa Krzysztofa Banaszka, który wręczając jedną z nagród podziękował wszystkim obecnym na gali, a także tym którzy zapewniają całodobowe funkcjonowanie polskich lotnisk, za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm, które umożliwiły uzyskanie tak dobrych wyników zarówno w czasie obsługi rozgrywek piłkarskich jak i w całym okresie trzech kwartałów 2012 roku. Niewątpliwie jest to najlepszy rok dla polskiej branży cywilnego transportu lotniczego i dobra prognoza na przyszłość.
Możliwości operacyjne polskich lotnisk zostały w roku 2012 znacznie podwyższone, zarówno dzięki zakończonej rozbudowie infrastruktury jak też dzięki doskonałej pracy i współdziałaniu personelu operacyjnego.

Więcej informacji: http://www.pasazer.com/

Pliki prezentacji przedstawiających wyniki uzyskane na polskim niebie w poprzednich miesiącach roku 2012 - dostępne są w informacjach PAŻP z konferencji:

„Polski rynek w 2013 roku - rozwój, stagnacja czy kryzys?” - czwarte Aviation Breakfast – PwC

„Rozwój Techniki, Technologii i Transportu w Lotnictwie” Poznań, 17-18 września 2012

BOS 2012 – XII Konferencja Polskiego Towarzystwa Badań Operacyjnych i Systemowych
powrót