Logo Niepodległa
Logo PANSA
A A A      
 
English version Kontakt    
zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka

Airspace Strategy for Poland POLFRA O Film o PAŻP
Film o Podziale Polskiej Przestrzeni Powietrznej
Warsztaty

Drony ASM1
Strona projektu - Rozwój infrastruktury państwowego organu zarządzania ruchem lotniczym


Logo CEF

Najnowsze Informacje

2012.11.21, 08:15

Spotkanie informacyjno – konsultacyjne z użytkownikami przestrzeni powietrznej

zdj

W ślad za wysłanym wcześniej pisemnym zaproszeniem do organizacji lotniczych i instytucji, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej realizując swoje zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w żegludze powietrznej oraz odpowiednich rozwiązań w zakresie przestrzeni powietrznej spełniających (i godzących) wymagania różnych użytkowników przestrzeni powietrznej serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno – konsultacyjne z użytkownikami przestrzeni, które odbędzie się w dniu 26 listopada o godzinie 08:30 w siedzibie PAŻP.

Koniec roku 2012 to doskonała okazja by omówić to co zostało zrealizowane w tym szczególnym roku i wspólnie zastanowić się jak w wykorzystać uzyskane doświadczenia w przyszłości.

Na spotkaniu zamierzamy przedstawić plany na najbliższą przyszłość, szykowane publikacje i projekty. Chcielibyśmy również zasięgnąć Państwa opinii we wspomnianych sprawach. Planowany zakres spotkania ma charakter otwarty i chętnie dołączymy do niej zgłoszone przez Państwa tematy i przygotowane przez Państwa opracowania zagadnień, które mogłyby zainteresować zebranych.

Na spotkaniu chcielibyśmy też uzgodnić plan spotkań w roku 2013 co pozwoli wszystkim zainteresowanym na wcześniejsze zaplanowanie tych terminów i przygotowanie tematów oraz materiałów.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i konieczność wystawienia przepustek - prosimy o przesłanie na adres j.kolakowski@pansa.pl nazwisk uczestników z Państwa strony.

Projekt Agendy spotkania w załączeniu
powrót