Logo Niepodległa
Logo PANSA
A A A      
 
English version Kontakt    
zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka

Airspace Strategy for Poland POLFRA O Film o PAŻP
Film o Podziale Polskiej Przestrzeni Powietrznej
Warsztaty

Drony ASM1
Strona projektu - Rozwój infrastruktury państwowego organu zarządzania ruchem lotniczym


Logo CEF

Najnowsze Informacje

2014.02.13, 09:31

PAŻP na Lotnisko 2014

zdj

13 lutego 2014 r. w Warszawie po raz siódmy odbywa się Międzynarodowa Konferencja i Wystawa LOTNISKO 2014. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej bierze czynny udział w tym wydarzeniu.

VII Międzynarodowa Konferencja i Wystawa LOTNISKO 2014 ma na celu promocję oraz popularyzację zagadnień związanych z planami budowy, modernizacji, wyposażania i wykorzystania lotnisk oraz infrastruktury lotniskowej i okołolotniskowej w Polsce, a także bezpieczeństwa pasażerów i obsługi ruchu pasażerskiego.

Tematyka konferencji LOTNISKO 2014 obejmuje w tym roku następujące zagadnienia:
• Aktywna czy pasywna koncepcja rozwoju transportu lotniczego jako najbardziej dynamicznego sektora gospodarki
• Plany utworzenia Polskiego Holdingu Lotniczego a rozwój regionalnych portów lotniczych w Polsce w kontekście koncepcji rozwoju transportu lotniczego rozważanych w trakcie sesji otwierającej
• Postęp technologiczny w dziedzinie infrastruktury portów lotniczych i jego wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo pasażerów i mienia
• Postęp technologiczny w konstrukcji statków powietrznych i jego wpływ na specyfikę usług handlingowych
• Dywersyfikacja przewoźników i ich oferty a rozwój rynku transportu lotniczego w Polsce.

W konferencji uczestniczą m.in. przedstawiciele rządu, przedstawiciele administracji samorządowej, zarządy lotnisk i linii lotniczych, organizacje zarządzające portami lotniczymi oraz firmy dostarczające nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne dla bezpieczeństwa portów lotniczych.

Z ramienia PAŻP czynny udział w sesji poświęconej „Postępowi technologicznemu w dziedzinie infrastruktury i funkcjonowania portów lotniczych” bierze Krzysztof Kapis Prezes PAŻP. Pan Prezes również weźmie udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym bezpieczeństwa lotów i operacji lotniczych oraz bezpieczeństwa i komfortu pasażerów, mienia i infrastruktury lotniskowej.
Konferencji towarzyszy, jak co roku, wystawa ilustrująca produkty i usługi z zakresu infrastruktury lotniskowej i okołolotniskowej.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Konferencji oraz w Wystawie, gdzie PAŻP
w bezpośrednim sąsiedztwie sali konferencyjnej zaprasza do zapoznania się z ofertą dla kandydatów na kurs kontrolera ruchu lotniczego.
powrót