Logo Niepodległa
Logo PANSA
A A A      
 
English version Kontakt    
zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka zdjęcie pażp czołówka

Airspace Strategy for Poland POLFRA Film o PAŻP
Film o Podziale Polskiej Przestrzeni Powietrznej
Warsztaty

Drony ASM1
Strona projektu - Rozwój infrastruktury państwowego organu zarz±dzania ruchem lotniczym


Logo CEF

Najnowsze Informacje

2014.05.14, 09:14

Podsumowanie Dni Kariery

zdj

Podczas tegorocznej wiosennej edycji Dni Kariery Polska Agencja Żeglugi Powietrznej odwiedziła trzy miasta: Lublin, Kraków i Warszawę.

Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania wśród odwiedzających nasze stoisko – dziękujemy! Było Was ponad 2 000! Cieszymy się, że mogliśmy się z Wami spotkać, porozmawiać o tak prestiżowym zawodzie, jakim jest Kontroler Ruchu Lotniczego i zachęcić do spróbowania swoich sił w testach predyspozycyjnych oraz do udziału w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Pamiętajcie, nie liczy się ukończony kierunek studiów, tylko Wasze predyspozycje (precyzyjnie opisane w naszej ofercie), odpowiedzialność, zaangażowanie, otwartość na wiedzę i szybkość nauki oraz dobra znajomość języka angielskiego. Atutem jest pasja do lotnictwa i znajomość geografii.

Mamy nadzieję, że dotarliśmy również do pasjonatów zawodu „Pseudopilot” czyli „Operator Symulatora”. Bez tej grupy zawodowej niemożliwe jest zrealizowanie kluczowego procesu szkoleń na symulatorze, a tym samym efektywne przygotowanie kandydatów do pracy operacyjnej w kontroli wieżowej, kontroli obszaru i kontroli zbliżania.

Dajemy Wam również szansę poznania PAŻP i w innych obszarach zadaniowych. Wierzymy, że nasze starania kierowane do Was, ludzi szukających inspiracji do dalszego rozwoju i zdobywania często pierwszych doświadczeń zawodowych, przyniosą oczekiwany rezultat - pożądany w PAŻP potencjał. Wielu z Was dołączy do pracy w służbach kontroli ruchu lotniczego.

Nagrodą dla nas jest również duże zainteresowanie nową ofertą praktyk całorocznych w różnych obszarach naszej organizacji. Oznacza to, że niebawem wspólnie z niektórymi z Was będziemy realizować codzienne zadania jedynej unikalnej w Polsce organizacji - agencji kontroli ruchu lotniczego, jaką jest Polska Agencja Żeglugi Powietrznej.

Do zobaczenia!
powrót