Serwisy PANSA:

Ewa Suchora-Natkaniec

Ewa Suchora-Natkaniec jest absolwentką Katedry Statystyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie była pracownikiem naukowym Studium Doktoranckiego. Ukończyła również podyplomowe studium zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej (SGH) oraz posiada tytuł MBA w Polsko-Amerykańskiej Szkole Biznesu na Politechnice Wrocławskiej.

Specjalista w zarządzaniu finansami i planowaniu strategicznym oraz optymalizacji procesów biznesowych dużych organizacji.  Od 2018 roku jako Wiceprezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (PAŻP) jest odpowiedzialna za tworzenie strategii rozwoju i polityki finansowej Agencji, a także za nadzór nad procesem planowania i monitoringu budżetu Agencji.

Wcześniej, jako Dyrektor Biura Finansów PAŻP, z sukcesem negocjowała z Komisją Europejską kwestie związane z finansowaniem Agencji i mające bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo oraz płynność ruchu lotniczego w polskiej przestrzeni powietrznej. Jej sukcesem było też zapewnienie środków dla kluczowych inwestycji PAŻP, co przełożyło się na silną pozycję dostawcy żeglugi powietrznej w gronie europejskich partnerów.

W 2018 roku została doradcą Ministra Infrastruktury w Biurze Pełnomocnika Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Posiada wieloletnie doświadczenie w finansach, zarządzaniu projektami w obszarze wydajności i procesach planistycznych zarówno dla jednostek bankowych, jak i instytucji państwowych. Były członek Stowarzyszenia Menedżerów Projektów przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia BCB4.

Prywatnie – szczęśliwa mama 2 dzieci; pasjonatka aranżacji wnętrz i ogrodów.

Szukaj...