Już po raz siódmy ci, którzy sięgnęli po unijne środki – a wśród nich także Polska Agencja Żeglugi Powietrznej –  otworzą swoje drzwi, by opowiedzieć o swojej przygodzie z Funduszami Europejskimi. Akcja „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi organizowana przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalne, by pokazać, jak wiele w Polsce zmieniły unijne dotacje. Na zainteresowanych czekają liczne atrakcje, konkursy i wirtualne wycieczki – organizowane w całej Polsce.

Wśród najciekawszych wydarzeń tegorocznych Dni Otwartych gratka – odkrycie tajemnic kontroli ruchu lotniczego. Marzysz o tym, żeby pokierować ruchem samolotów? Weź udział w symulacji pracy kontrolera – sprawdź, jak to jest kiedy od Twojej decyzji zależy los pasażerów i załóg kilku samolotów, których ruchem kierujesz. Zobacz, jak wygląda szkolenie adeptów KRL, jak wygląda miejsce pracy tych, którzy sprowadzają na ziemie setki maszyn latających i tych, którzy dają zgodę na start innych.

Lecimy z funduszami – konkurs w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zakończony!

Gratulujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie „Lecimy z funduszami”, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2020. Wzięło w nim udział 51 osób. Ze wszystkich biorących udział w akcji trzy odpowiedziały poprawnie na wszystkie zadane pytania. Z osobami tymi będziemy się kontaktować w najbliższym czasie w celu ustalenia odbioru nagrody.

Już teraz zobacz co kryją tajemnice Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej

Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast
Odczyt tekstu - zaznacz tekst lewym klawiszem i wciśnij ikonę odtwarzaj