Ułatwienia dostępu

Serwisy PANSA:

Check-in.Pansa.pl będzie działać do 15 maja

15 maja 2024 r. wyłączona zostanie aplikacja webowa Check-in.pansa.pl. Tym samym jedynym systemem teleinformatycznym do zgłaszania zamiaru wykonywania lotu BSP na podstawie obowiązujących przepisów będzie aplikacja mobilna DroneTower.

​Przypominamy, że korzystanie z aplikacji wymaga posiadania w systemie PansaUTM konta, które w szybki i prosty sposób można utworzyć na stronie https://utm.pansa.pl/#/login. Po zarejestrowaniu w systemie PansaUTM należy uzupełnić podstawowe dane użytkownika, tj. imię, nazwisko oraz potwierdzony numer telefonu. Wsparcie techniczne podczas rejestracji w systemie PansaUTM oraz logowania w aplikacji DroneTower można uzyskać wysyłając zgłoszenie na drony@pansa.pl.

Wyłączenie Check-in.Pansa.pl oznacza także, że koordynacja lotów w przestrzeni CTR nie wymaga wykonywania dodatkowego telefonu na wieżę. Aplikacja mobilna DroneTower posiada bowiem moduł dwustronnej komunikacji między pilotem BSP a Kontrolerem Ruchu Lotniczego. W przyszłości aplikacja webowa Check-in.Pansa.pl będzie wykorzystywana jedynie w przypadku ewentualnych awarii systemu bazowego.

Facebook
X
LinkedIn
Email
Drukuj

Szukaj...