Ułatwienia dostępu

Serwisy PANSA:

Oferta Konsorcjum SOFIAXL w przetargu dla EUROCONTROL

W odpowiedzi na ogłoszony przez EUROCONTROL drugi przetarg na dostawę i zapewnienie usług CS4-AFUAS Konsorcjum SOFIAXL przygotowało wspólną ofertę na realizację tego zamówienia.

Oferta została wkopiowana w elektroniczny system przetargowy EUROCONTROL i zostanie formalnie złożona do końca lipca 2015 roku.

Termin składania ofert, wyznaczony kilka dni temu przez EUROCONTROL, upływa 11 sierpnia 2015 roku.System CS4-AFUAS pozwoli zarówno cywilnym, jak i wojskowym użytkownikom na maksymalnie efektywne wykorzystanie europejskiej przestrzeni powietrznej, a także na redukcję kosztów użytkowania infrastruktury. Wdrażane rozwiązanie poprawi zarówno bezpieczeństwo, jak też efektywność wykorzystania przestrzeni powietrznej w Europie. Scentralizowany System (CS) numer 4 jest jednym z głównych priorytetów zidentyfikowanych przez EUROCONTROL i jednocześnie pierwszym serwisem, na który ogłoszono przetarg.W przypadku wyboru oferty Konsorcjum SOFIAXL w przetargu, oraz podpisania umowy pomiędzy Konsorcjum SOFIAXL a EUROCONTROL, realizowana przez PAŻP część projektu może zapewnić przychody w kwocie ok. 0,5 mln. EURO w Fazie 1 oraz ok. 1 mln. EURO rocznie w Fazie 2.Podpisanie umowy pomiędzy EUROCONTROL a oferentem/konsorcjum, wybranym w trwającym obecnie przetargu na dostawę CS4-AFUAS planowane jest do końca 2015 roku.Więcej informacji o CS4-AFUAS:

https://www.eurocontrol.int/Więcej informacji o członkach Konsorcjum:

www.indracompany.com

www.avitech.aero

www.ans.lt

www.pansa.pl

www.uksatse.ua

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Szukaj...