Ułatwienia dostępu

Serwisy PANSA:

VII Ogólnopolskie Zawody Samolotowe w Toruniu za nami, a przed nami „Avia-Tor 2012”

To były pierwsze zawody w tym roku zaliczane do Pucharu Polski. Mieliśmy dwie konkurencje nawigacyjne i jedną lądowań. Cieszy mnie ta przewaga punktowa nad kolejnymi zawodnikami – powiedział Janusz Darocha.W toruńskich zawodach startowało 34 najlepszych sportowych pilotów Polski. PAŻP gratuluje sukcesu zarówno pilotowi jak i jego macierzystemu aeroklubowi.

Źródło: http://lotniczapolska.plZachęcamy także do zapoznania się z relacją z zawodów oraz obejrzenia zdjęć z tej imprezy.W Toruniu w najbliższych dniach zostanie zrealizowana jeszcze jedna aeroklubowa impreza.

12 i 13 maja 2012 roku, PAŻP w trakcie Toruńskich Lotniczych Targów Edukacji i Pracy „Avia-Tor 2012” zorganizowanych przez Aeroklub Pomorski w Toruniu, popularyzować będzie wiedzę o pracy Służb Ruchu Lotniczego.Głównym celem Lotniczych Targów Edukacji i Pracy jest zaprezentowanie szerokiej publiczności oferty szkoleniowej aeroklubów, szkół lotniczych i ośrodków szkolenia lotniczego oraz zakładów pracy i firm z branży lotniczej, w których możliwe jest podjęcie pracy po zdobyciu odpowiedniego wyszkolenia i kwalifikacji lotniczych.

Liczymy na to, że ekspozycja PAŻP będzie się cieszyć zainteresowaniem zwiedzających targi.Więcej informacji o „Avia-Tor 2012” http://targilotniczetorun.pl


Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Szukaj...