Ułatwienia dostępu

Serwisy PANSA:

PAŻP dla WOŚP – dzień z kontrolerem ruchu lotniczego w Ośrodku Kontroli Ruchu Lotniczego Kraków

PAŻP wspiera 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tegoroczny cel to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą aukcje internetowe. W tym roku PAŻP wystawia dzięki krakowskiemu sztabowi – dzień z kontrolerem ruchu lotniczego w Ośrodku Kontroli Ruchu Lotniczego Kraków. Link do aukcji znajdą Państwo tutaj. Aukcja kończy się 9 lutego!

Zawód kontrolera – ujawniamy tajniki zawodu

Aukcja PAŻP to wsparcie niezwykle ważnej kwestii, szlachetny gest, ale i doskonała okazja do rozpowszechnienia informacji o zawodzie kontrolera ruchu lotniczego. Przedmiotem aukcji jest zaproszenie dla dwóch osób. Zwycięzcy spędzą dzień z kontrolerem z Ośrodka Kontroli Ruchu Lotniczego Kraków, który opowie o funkcjonowaniu służb ruchu lotniczego, specyfice tego fascynującego zawodu. Wycieczka odbędzie się w uzgodnionym wcześniej terminie, do 4 miesięcy od daty zakończenia licytacji.

Zadbajmy o rozpowszechnienie naszej aukcji

Gramy z WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aukcją, dzieleniem się linkiem. Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogą Państwo wspierać też w inny sposób: biorąc udział w innych aukcjach czy wpłacając dowolną kwotę na tak szczytny cel.

Link do aukcji PAŻP dla WOŚP

Facebook
X
LinkedIn
Email
Drukuj

Szukaj...