Ułatwienia dostępu

Serwisy PANSA:

PAŻP na Airspace World 2024 w Genewie

Prezes PAŻP Magdalena Jaworska-Maćkowiak i zastępca prezesa ds. żeglugi powietrznej Maciej Rodak razem z szefami merytorycznych i biznesowych obszarów PAŻP wezmą udział w rozpoczynającym się w poniedziałek 18 marca AirSpace Word 2024 w Genewie. To najważniejsza impreza branży ATM w tym roku.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej w tym roku przewodniczy grupie A6 Alliance i jako gospodarz organizuje obrady A6 Steering Board, w ramach których poruszany będzie szereg aktualnych zagadnień związanych ze światowym rynkiem ATM. Dodatkowo przedstawiciele PAŻP będą uczestniczyć w rozmowach i spotkaniach z przedstawicielami organizacji, instytucji i przedsiębiorstw jak m.in.: CANSO, Indra, iTEC, Hungarocontrol, NavCanada, Egis, Adacel, Saab i Collins Aerospace oraz rozmawiać na temat aktualnego uczestnictwa programach i inicjatywach jak SESAR Deployment and Infrastructure Partnership (SDIP).

PAŻP jest wiodącym podmiotem lotniczej infrastruktury transportowej w Polsce i regularnie dzieli się swoim know-how z europejskimi partnerami. ASW 2024 to szerokie forum wymiany dobrych praktyk menedżerskich w szerokim gronie lotniczych profesjonalistów.

Facebook
X
LinkedIn
Email
Drukuj

Szukaj...