Ułatwienia dostępu

Serwisy PANSA:

PAŻP zaprasza na DroneTech 2023

Przed nami wielkie święto użytkowników bezzałogowców w Polsce. W najbliższą środę 11 października 2023 r. w Toruniu rozpocznie się DroneTech. Uczestnicy konferencji reprezentujący Polską Agencję Żeglugi Powietrznej przedstawią szereg nowych, ciekawych informacji dla użytkowników dronów.

11-13 października 2023 r. Arena Toruń, ul. Generała Józefa Bema 73/89 w Toruniu. Ponad 4500 użytkowników z co najmniej 20 państw świata. Kilkudziesięciu prelegentów i to co najważniejsze – drony i narzędzia do ich używania.

Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska. Będzie można porozmawiać z ekspertami PAŻP, zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i zdobyć wiele ciekawych informacji ważnych dla użytkowników dronów.

Eksperci Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej ogłoszą ważną wiadomość dla operatorów BSP w Polsce. Co to będzie? Wszystkiego dowiecie się drugiego dnia konferencji DroneTech – 12 października. Uchylając nieco rąbka tajemnicy zdradzimy, że eksperci PAŻP będą mówić, między innymi o 10 latach przepisów regulujących korzystanie z bezzałogowców w Polsce oraz o produktach PAŻP, z których mogą korzystać piloci dronów.

O godzinie 11:00 rozpocznie się panel dyskusyjny „Produkty na rzecz pilotów bezzałogowych statków powietrznych wdrażane przez Polską Agencję Żeglugi Powietrznej.

Prowadzenie – Filip Sosin, Główny Analityk Merytoryczny Programu „Usługi Cyfrowe dla BSP” – Kierownik Programu

Michał Staniewski – St. Specjalista ds. ASM1, Kierownik Projektu DSS Służby oraz e-Indentyfikacja

Krzysztof Kisiel – Specjalista ds. Bezzałogowych Statków Powietrznych i systemów UTM, Kierownik Projektu e-SORA

O godzinie 13:00 rozpocznie się panel dyskusyjny „10 lat przepisów BSP – blaski i cienie.” Moderator – Maciej Włodarczyk, Kierownik Ośrodka Bezzałogowych Statków Powietrznych, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej.

Na naszym stoisku prezentowane będą m. in. produkty Projektu „Usługi cyfrowe dla BSP”. Więcej informacji na ten temat: https://www.pansa.pl/polska-cyfrowa-2014-2020/

Serdecznie zapraszamy Państwa na stoisko Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, które będzie można odwiedzić w czwartek 12 października w godzinach 8:15-17:00 i w piątek 13 października w godzinach 8:15-17:00.

Dokładny program konferencji DroneTech znajduje się tutaj: https://dronetech-poland.com/program/

Facebook
X
LinkedIn
Email
Drukuj

Szukaj...