Ułatwienia dostępu

Serwisy PANSA:

Informacja o zawieszeniu realizacji praktyk w PAŻP

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną i mając na uwadze bezpieczeństwo pracowników PAŻP informujemy, że w chwili obecnej aż do odwołania nie organizujemy praktyk studenckich w naszej siedzibie głównej w Warszawie oraz w ośrodkach terenowych.

Dołącz do nas

Każdego dnia na pokładach wszystkich samolotów przelatujących nad Polską znajduje się blisko pół miliona pasażerów. Nad ich bezpieczeństwem czuwa ponad 500 kontrolerów ruchu lotniczego Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Agencja jest jedyną w kraju instytucją szkolącą oraz zatrudniającą cywilnych kontrolerów ruchu lotniczego. Praca kontrolera to wyjątkowy zawód i wielka odpowiedzialność za bezpieczeństwo pasażerów. To praca dająca wiele satysfakcji, wymagająca szczególnych predyspozycji, doskonałego przygotowania, koncentracji i dokładności.

W czasie stażu będziesz miał możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych poprzez:

  • czynny udział w realizowanych przez nas projektach,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami związanymi z branżą lotniczą,
  • poznanie standardów pracy obowiązujących w wyjątkowej organizacji.

Program Praktyk kierujemy do wszystkich studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia. Praktyki oferujemy przez cały rok w formule indywidualnej i grupowej, zarówno w głównej siedzibie PAŻP w Warszawie jak i w jednostkach terenowych. Praktyki są bezpłatne.

Program Stażowy adresujemy głównie do absolwentów, którzy uzyskali dyplom stwierdzający ukończenie uczelni wyższej i uzyskali tytuł zawodowy magistra i/lub inżyniera.
Uczestnicząc w Programie Stażowym otrzymujesz wynagrodzenie.

Programy skierowane są do osób, które nie ukończyły 30 roku życia.

Przed rozpoczęciem praktyki lub stażu podpiszemy z Tobą umowę oraz przydzielimy Ci opiekuna-mentora. Osoba ta zapozna Cię ze specyfiką firmy i zespołem pracowników, wyznaczy zadania do realizacji oraz wesprze w rozwiązywaniu trudniejszych problemów. Po odbyciu stażu otrzymasz od nas zaświadczenie wraz z opinią.

Jeśli zainteresowały Cię nasze programy, prześlij swoje CV i list motywacyjny pod adres: praktyki@pansa.pl

Uwaga 
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Odbycie praktyki lub stażu nie gwarantuje zatrudnienia w PAŻP.

Szukaj...