Serwisy PANSA:

Lotnisko Chopina przyznało “Skrzydła sukcesu”

KATEGORIA I:

WZROST RUCHU PASAŻERSKIEGO NA LOTNISKU CHOPINA W ROKU 2012

1. Za największy wzrost ruchu pasażerskiego w segmencie przewozów tradycyjnych dla: Polskich Linii Lotniczych LOT S.A. za wzrost o 488 368 pasażerów2. Za największy wzrost ruchu pasażerskiego w segmencie przewozów czarterowych dla: Travel Service Polska Sp.z o.o. za wzrost o 155 744 pasażerów3. Za największy wzrost ruchu pasażerskiego w segmencie przewozów czarterowych dla touroperatora: Rainbow Tours S.A za wzrost o 39 182 pasażerówKATEGORIA II:

WZROST PRZEWOZÓW ‘ALL CARGO’ NA LOTNISKU CHOPINA W ROKU 2012

Za największy wzrost przewozów “all cargo” dla: Polskich Linii Lotniczych LOT S.A. za wzrost o 1,131 ton cargoKATEGORIA III:

ROZWÓJ POŁĄCZEń ROZKŁADOWYCH NA LOTNISKU CHOPINA W ROKU 2012

1. Za rozwój europejskich połączeń rozkładowych dla: Eurolot S.A. za połączenie do Heringsdorfu, Salzburga, Splitu, Zadaru2.Za rozwój pozaeuropejskich połączeń rozkładowych dla: Qatar Airways za połączenie do DohyKATEGORIA IV:

ROZWÓJ POŁĄCZEń CZARTEROWYCH NA LOTNISKU CHOPINA W ROKU 2012

Za rozwój europejskich i pozaeuropejskich czarterowych dla touroperatora: Nowa ITAKA Sp. z o.o. za uruchomienie 5 nowych połączeń do: Aqaby, Porlamar, Batumi, Djerby OjudyKATEGORIA V:

LINIA LOTNICZA ZAPEWNIAJĄCA PASAŻEROM LOTNISKA CHOPINA NAJWYŻSZY POZIOM SATYSFAKCJI ZE ŚWIADCZONYCH USŁUG

Alitalia – za najwyższy poziom satysfakcji pasażerówKATEGORIA VI:

NAJWIęKSZE WYDARZENIE ROKU 2012 NA LOTNISKU CHOPINA

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. – za lądowanie Boeinga 787 DreamlinerKATEGORIA VII:

NAJWIęKSZE WYDARZENIE REKALMOWE W ROKU 2012 dla firmy JCDecaux Airport Polska Sp. z o.o. za reklamę wielkoformatową na wieży koordynacji operacyjnej lotniska.KATEGORIA VIII:

NAJWIęKSZY WZROST SPRZEDAŻY W LOKALU HANDLOWYM W ROKU 2012 dla HDS Polska Sp. z o.o. za wzrost sprzedaży w lokalu handlowym “Jump”.KATEGORIA IX:

NAJWIęKSZY WZROST SPRZEDAŻY W LOKALU GASTRONOMICZNYM W ROKU 2012 dla HDS Polska Sp. z o.o. za wzrost sprzedaży w lokalu gastronomicznym “Inmedio Cafe”Źródło: Lotnisko ChopinaInformacja na temat statystyk: http://www.lotnisko-chopina.pl/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

Szukaj...