Serwisy PANSA:

PAŻP na światowym kongresie służb żeglugi powietrznej w Madrycie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej musi być liczącym się podmiotem wśród europejskich służb żeglugi powietrznej, konferencja i wystawa w Madrycie to doskonała okazja na podkreślenie obecności PAŻP w gronie instytucji zarządzających europejską przestrzenią powietrzną. To także możliwość wymiany informacji o najważniejszych realizowanych oraz planowanych projektach na europejskim niebie, których częścią jest Polska Agencja Żeglugi Powietrznej  – mówi Magdalena Jaworska Prezes PAŻP.

Prezes PAŻP Magdalena Jaworska odbędzie spotkania z kadrą kierowniczą europejskich instytucji zapewniających służby żeglugi powietrznej oraz przedstawicielami przemysłu sektora ATM. Poza udziałem w wydarzeniu głównym kongresie, planowany jest udział przedstawicieli Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej w posiedzeniu stowarzyszenia providerów służb żeglugi powietrznej CANSO CEO, spotkaniu instytucji tworzących konsorcjum B4 (PAŻP, Oro Navigacija (Litwa), ANS CR (Republika Czeska), LPS SR (Słowacja) wraz z którym PAŻP jest w procesie negocjowania członkostwa w SESAR JU, a także udział w komitecie sterującym A6 – zrzeszeniu największych instytucji zapewniających służby żeglugi powietrznej.

Rozpoczynający się we wtorek w Madrycie światowy kongres i wystawa ATM to najważniejsze wydarzenie dla sektora służb żeglugi powietrznej.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on print
Drukuj

Szukaj...